Bliska osoba, która odłącza się od nas w dalszej życiowej podróży pozostawia po sobie jedynie niemą prośbę o pomoc w pożegnaniu. Ważne jest, aby pogrzeb przez nas zorganizowany spełnił założone przez nas oczekiwania zmarłego i był otuchą dla rodziny w tych smutnych dniach. Pogrzeb powinien być zorganizowany w nastroju odpowiadającym zmarłemu. Jeśli nasz bliski wolał skromny tryb życia to i na pogrzebie nie powinny znaleźć się wystawne dekoracje na siłę wciśnięte w żałobne ramy Atmosfera intymności, która w takich okolicznościach jest niezbędna na pewno będzie ceniona dużo bardziej niż sztuczne tłumy. Wsparcie w żałobie na pewno ułatwi przejście przez ten trudny okres. Zapraszamy do nas po więcej cennych informacji jak uporać się ze śmiercią i powiedzieć ostatni raz "do widzenia".